O nas

Nasza firma od lat zajmuje się importem i dystrybucją maszyn nowych i używanych. Posiadamy również bogaty asortyment części zamiennych. Pokoleniowe doświadczenie w sektorze rolniczym pozwala nam na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy przedstawicielami znanych i cenionych marek producentów maszyn rolniczych, oferujemy maszyny wysokiej jakości doskonale dobrane do Waszych potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo to czego szukacie, dodatkowo prowadzimy serwis maszyn rolniczych na miejscu – zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Naszą działalność rozpoczęliśmy 10 lipca 1993 roku od sprzedaży części do polskich maszyn rolniczych. Obecnie jesteśmy liczącym się i rozpoznawalnym partnerem handlowym w Polsce.

Dzięki nieustannemu rozwojowi i bogatemu doświadczeniu pozyskaliśmy spore grono klientów hurtowych oraz obsługujemy gospodarstwa rolne na Dolnym Śląsku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2005 roku powstał dodatkowo Rolmasz Bis, który poszerzył asortyment proponowanych produktów o części do zagranicznych maszyn.

Stawiamy satysfakcję klientów oraz na niezawodny sprzęt, ponieważ to od niego zależy jakość i efektywność prac rolniczych. Dysponujemy znacznym magazynem części zamiennych i przestrzenią przed sklepem, co umożliwia szybką realizację zamówień. W naszej ofercie posiadamy części do maszyn uprawowych, ciągników, kombajnów zbożowych, okopowych oraz maszyn znanych marek. W ciągłej sprzedaży są: części płużne (lemiesze, odkładnice, płozy, śruby płużne), opony, oleje, filtry, artykuły BHP, narzędzia ręczne, tarcze do cięcia, łożyska, akumulatory, a nawet zabawki Bruder.
Klienci zaopatrujący się w naszej firmie mogą liczyć na fachową i profesjonalną obsługę oraz maksymalne zadowolenie z zakupionych towarów.

Jako oficjalni przedstawiciele znanych i cenionych marek producentów maszyn rolniczych oferujemy sprzęt wysokiej jakości, doskonale dobrany do potrzeb rolników. Naszym atutem jest również prowadzony na miejscu serwis maszyn rolniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu!

Rolmaszbis.pl